Про нашу компанію

Компанія "VG Audio" є офіційним дистриб'ютором унікальних виробників, що виготовляють Hi-Fi, High-End обладнання та акустичні системи світового рівня, таких як: Audiovector, Exposure, Guru Audio, QED, Q Acoustics, Chario, Aavik Acoustics, Ansuz Acoustics. Вони належать та ними керують унікальні люди, які пристрасно захоплені своєю справою, мають величезний досвід та авторитет у світі якісного звуку. Ми впевнені, що тільки таким чином можуть створюватися справді гідні вироби.

Aavik Acoustics
На початку XXI століття Ларс Крістенсен (раніше відомий аудіофілам всього світу, як амбассадор легендарного американського бренду Nordost) та Майкл Борресен ( земляк Ларса Крістенсена, талановитий розробник із Raidho Acoustics) реалізували власну мультибрендову концепцію ідеального звуковідтворення, заснувавши відразу три компанії, кожна з яких вирішувала окремі специфічні завдання. Серед них – High End джерела та підсилювачі від Aavik Acoustics із власним фірмовим стилем, завдяки якому продукти бренду легко впізнати на тлі конкурентів.

На сайт виробника

Ansuz Acoustics
Ansuz Acoustics — найстаріший бренд із тріади компаній, заснованих Ларсом Крістенсеном та Майклом Борресеном. Данська компанія існує з 2012 року і займається розробкою та виробництвом кабельної продукції, силових та мережевих кондиціонерів. Окремий напрямок – аксесуари для механічної розв'язки компонентів.
До слова, Ансуз - однойменна четверта руна, яка уособлює порядок та ототожнюється зі словом, знанням взагалі й самим богом Одіном.

На сайт виробника

Audiovector
Данська компанія Audiovector була заснована у 1979 році в прагненні до випуску колонок з натуральним звучанням, для любителів музики. Компанія Audiovector сфокусована на виробництві елітних High End акустичних систем, використовуючи прогресивні форми акустики з високою якістю виготовлення та увагою до деталей. Мета компанії Audiovector – перенести концертний зал до будинків людей.

На сайт виробника

Chario
Chario Loudspeakers – найбільший з італійських виробників акустичних систем. Компанія, заснована в Мілані у 1975 році, вступила до нового тисячоліття в ранзі одного з європейських лідерів. Прекрасні дослідні та виробничі потужності, славетне оздоблення натуральним деревом з парним підбором шпону, п'ять модельних рядів, 400 дилерів в Італії, експорт у 30 країн, і найголовніше – неповторне, по-італійськи музичне звучання.

На сайт виробника

Exposure
Англійська компанія Exposure займається розробкою та виробництвом справжньої Hi-Fi апаратури за виправданими цінами із 1974 року. Вся продукція компанії розробляється у Великій Британії групою реальних ентузіастів. Основний напрямок розробок – електроніка для стереосистем.
Вся техніка Exposure збирається вручну, причому на кожному виробі гравірують ім'я його збирача.

На сайт виробника

Guru Audio
Організована в 2007 році інженером-акустиком, професійним скрипалем та індустріальним дизайнером компанія Guru Audio, ввібравши в собі таке унікальне поєднання навичок, домоглася визнання, як один з провідних скандинавських виробників аудіоапаратури.
Компанія виробляє АС вручну та дотримується найвищих стандартів якості під час всього процесу. Виробництво найважливіших компонентів виробляється або на власній фабриці, або у кращих спеціалістів цієї галузі.

На сайт виробника

Q Acoustics
Відомий британський акустичний бренд Q Acoustics було засновано у 2006 році. Молодий за хайфайним мірками, але вже заслужив любов аудіофілів всього світу. Бренд Q Acoustics - це дійсно видатні акустичні системи, які поводяться зі звуком м'яко, але впевнено, які мають елегантний дизайн, але не зухвалий, які вражають найвищою якістю виготовлення, але мають розумну ціну.

На сайт виробника

QED
Англійський бренд QED був заснований у 1973 році та належить авторитетній англійській компанії Armour Home Electronics, широко відомій у всьому світі. Назва QED розшифровується як Quality, Engineering and Design.
На цей момент компанія QED виробляє кабелі безкомпромісної якості та є одним з найбільших виробників кабельної продукції, призначеної для аудіо- та відеоапаратури. Кабелі QED чудово підійдуть, як для високоякісних High-End стереосистем, так і домашнього кінотеатру.


На сайт виробника

Зв'язатися з нами

Maksimovich street, 26

Kyiv, 03022, Ukraine

Tel: +38(097)798-89-18

vg.audio.sales@gmail.com